Відгуки про наш магазин

Фото покупців

13.08.2021

Чудовий магазин)) великий асортимент, швидке та приємне обслуговування. Усі товари якісні і такі красиві) і дякую за подаруночки) Дуже задоволена,що знайшла вас) Тепер у вас новий постійний клієнт, бо хочеться замовляти ще і ще)


Переваги: якість, приємний підхід до клієнта, швидка відправка)

Недоліки: відсутні

23.07.2021

Я щиро рада ,що знайшла Ваш магазин,який надихає на створення цікавих ,а головне оригінальних виробів.Просто мега великий вибір красивих товарів.Буду замовляти знову і знову:)


Недоліки: немає зовсім

HobbyHome
23.07.2021

Ми дуже раді що можемо надихати вас, це найкращий комплімент ♥️ Дякуємо

30.06.2021

Один з найкращих магазинчиків????????Завжди швидко та оперативно ) з любовю відносяться до своєї роботи ) навіть пакування на вищому рівні ????????


Переваги: Один з найкращих магазинчиків????????Завжди швидко та оперативно

Недоліки: Немає

HobbyHome
23.07.2021

Яку красу ви робите ♥️ Величезне дякую вам за відгук!)

30.06.2021

Можу сміло сказати, що це мій улюблений магазинчик з матеріалами. Я дуже ціню зворотній зв’язок і ввічливе спілкування. Чудово, що завжди можна отримати консультацію щодо товару. Дуже гарного і аккуратно запаковане і складене замовлення. І надзвичайно тішить швидка відправка - своє замовлення завжди отримую на наступний день, це дуже круто.


HobbyHome
02.07.2021

Як приємно це чути ☺️ Від всієї команди дозвольте подякувати вам за час який знайшли щоб написати, і за те, що ви з нами ♥️

29.06.2021

Мій улюблений магазин матеріалів! Одного разу шукала штучну зелень і раптово натрапила на Hobbyhome. Хочеться скупити все і одразу! Завдяки тому, що завжди мені швидко відписують, підказують, допомагають з вибором, я почуваю себе дійсно важливим для магазину покупцем! Переваг дуже дуже багато!


Переваги: Великий асортимент, швидка доставка, турбота про клієнта, приємні ціни, подаруночки у кожному замовленні

Недоліки: Немає

HobbyHome
02.07.2021

Дар'я, величезне дякую вам за активну участь в існуванні нашого магазину ♥️ Ми щиро радіємо коли можемо допомогти таким талановитим дівчатам 😉

25.06.2021

Безмежно рада, що знайшла цей магазин. Швидка доставка, широкий асортимент. А головне для мене якісні товари і приємне обслуговування. Замовлення декілька разів уже. Повертаюся сюди знову і знову.


Переваги: Швидко, якісно.

Недоліки: Не знайшла

HobbyHome
29.06.2021

Величезне дякую вам, Юлія ❤

21.06.2021

1. Швидке і якісне оброблення замовлення
2. Асортимент широкий
3. Не зважаючи на те що на моє перше замовлення був не покладений товар,швидко виправилися,і я буду замовляти ще
4. Ваші діадеми здивували та закохали в себе,і я зупинилася на вашому магазинчику,так як таких діадеми більше ні в кого не має.


Переваги: 1. Швидке і якісне оброблення замовлення 2. Асортимент широкий 3. Не зважаючи на те що на моє перше замовлення було не покладений товар,швидко виправилися,і я буду замовляти ще 4. як побажання,хотілось би асортимент лляних бантів або матеріалу для них????

Недоліки: 1. Швидке і якісне оброблення замовлення 2. Асортимент широкий 3. Не зважаючи на те що на моє перше замовлення було не покладений товар,швидко виправилися,і я буду замовляти ще 4. як побажання,хотілось би асортимент лляних бантів або матеріалу для них????

Анна
21.06.2021

Недоліків не має,описку в тексті допустила????

HobbyHome
29.06.2021

Не турбуйтесь)) головне це ваша думка! Величезне дякую вам, що приділили на це час ❤ С приводу ваших побажань, врахуємо!)

20.06.2021

Пам'ятаю,як побачила коробку пакування матеріалів і не могла не заглянути до цього магазинчика. Одразу привернув увагу. Замовлення було зібране швидко, все гарно упаковане та завжди є маленькі приємні подарунки. Все дуже якісне та відібране. Тільки тут знайшла хорошу лозу для віночків у грецькому стилі. Підхід до клієнта на вищому рівні. Потрібно було терміново дозамовити клі-клак, і мені швидко все додали. Магазин, в який хочеться повернутися знову та знову


Переваги: Якість, підхід до клієнта

Недоліки: Немає

HobbyHome
29.06.2021

Юлія, величезне дякую за ваш відгук ) Ми завжди вам раді!

18.06.2021

Оперативно приняли заказ , отправили так же . Жаль, что маленькая подставочка имеет такой цвет . Если честно, рассчитывала на прозрачную...Спасибо за презент !


Переваги: Скорость обслуживания , оформление и отправка заказа.

HobbyHome
18.06.2021

Людмила, здравствуйте) На всех акриловых подставках присутствует защитная пленка для сохранности поверхности во время резки и транспортировки! Просто снимите её с обеих сторон и подставки будут идеально прозрачные =)

16.06.2021

Магазин космос, самый любимый из всех!
Не кормят отговорками, а качественно делают свою работу. Особенно радует очень быстрая обработка заказов и доставка
А упаковка это нечто, такого ещё не встречала нигде. Рекомендую!


Переваги: Быстрая обработка и отправка

Недоліки: Не нашла

HobbyHome
17.06.2021

Огромное спасибо, Катерина ❤ Будем рады и дальше вас удивлять!)

Написати відгук

Поганий
Так собі
Нормальний
Хороший
Чудовий
Спробуйте додати фото та відео до свого відгука, щоб він став ще більш цікавим